+421 32 658 53 94

Kariéra

  • Kariéra

Hľadáme kolegu/kolegyňu do prevádzky BOARD PARADISE

Miesto práce

OC Laugarício
 Belá 7271

913 21 Trenčín

Termín nástupu

ihneď

Počet voľných  pracovných miest

1

Ponúkaný plat

624 brutto + variabilná zložka

Pracovný pomer

na dobu určitú, 1 rok, s možnosťou predĺženia

Popis pracovného  miesta

predavač športovej (surf/skate/snow) predajne

Pracovný čas

  • - od 9:00 do 21:00
  • - striedavo krátky, dlhý týždeň

Náplň práce

  • - priateľské poradenie, obslúženie a venovanie pozornosti zákazníkovi
  • - stále dopĺňanie a triedenie tovaru
  • - označenie tovaru cenou a zabezpečenie proti krádeži
  • - dekoračné práce, prehľadné prezentovanie tovaru
  • - príjem, výdaj a presun tovaru podľa pokynov
  • - prijatie, spracovanie a vybavenie reklamácií
  • - práca s pokladňou, spracovanie denných uzávierok
  • - udržiavanie čistoty a poriadku na pracovnej ploche a v sklade, odstraňovanie odpadu, separovanie odpadu
  • - pomoc pri inventúre
  • - informovanie vedenia o predávaných a nepredávaných tovaroch

Požiadavky na  zamestnanca

  • - hľadáme kolegyňu
  • - Vzdelanie: stredné odborné, úplné stredné odborné, pracovná pozícia vhodná aj pre absolventa
  • - Jazyk: Slovenčina, Angličtina
  • - Znalosť: MS Word, MS Excel
  • - Osobné predpoklady: komunikatívnosť, tímová práca, cieľavedomosť, spoľahlivosť, iniciatívnosť, prijemné vystupovanie

Ponúkané výhody

  • - práca v mladom kolektíve
  • - stravné lístky
  • - prémie
  • - firemné zľavy
  • - dynamická, rýchlo rastúca spoločnosť

Informácie o výberovom  konaní

Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj štrukturovaný životopis s motivačným listom na asistent@boardparadise.sk

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o prácu u nás. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.