+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

CCC

Spoločnosť CCC Slovakia patrí k najrýchlejšie rastúcej sieti predajní obuvi, ktorá má v súčasnej dobe na Slovensku už vyše 50 predajní.

Spoločnosť CCC Slovakia patrí k najrýchlejšie rastúcej sieti predajní obuvi, ktorá má v súčasnej dobe na Slovensku už vyše 50 predajní. 

Výrobky CCC sú určené pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú a módnu obuv za priaznivú cenu. Aktuálna kolekcia je vždy odrazom najzaujímavejších celosvetových trendov. Široká pozornosť je venovaná kvalitnej koženej obuvi vlastnej značky LASOCKI. Ženy, muži aj deti si v ponuke CCC nájdu modely podľa vlastného vkusu a potrieb či už na formálne príležitosti, alebo voľný čas. Sortiment tovaru CCC dopĺňa veľký výber kabeliek, bižutérie, módnych doplnkov a súčasťou stálej ponuky sú tiež ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.

Viac informácií nájdete na www.ccc.eu

Telefón 032 77 15 300
E-mail 1578.trencin.laugaricio@ccc.eu
Web www.ccc.eu/sk/
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

Jenny Fairy – vysnívané topánky na jeseň v CCC - Kolekcia Jenny Fairy pre sezónu jeseň / zima je úžasná a robí toto najchladnejšie obdobie roka mimoriadne módnym.Kovbojské topánky sú stále v móde. Jenny Fairy ponúka rôzne modely v celej škále prírodných farieb - od svetlo béžovej, cez intenzívne červenkasté, odtiene hnedej až po čiernu.Hitom tohtoročnej sezóny sú čižmy s pružným textilným zvrškom na zrkadlovo lesklom podpätku.V kolekcii Jenny Fairy nájdete aj zaujímavý výber masívných tenisiek. Futuristické tvary a materiály, lakované prvky vytvárajú samy o sebe umelecké dielo a môžu doplniť voľný mestský štýl.Novú kolekciu topánok Jenny Fairy jeseň / zima nájdete v predajniach CCC alebo na www.ccc.eu/sk  .

Jenny Fairy – vysnívané topánky na jeseň v CCC

Akcia platí od: 23.9.2020 do 30.9.2020

Obuv

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť