+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

CCC

Spoločnosť CCC Slovakia patrí k najrýchlejšie rastúcej sieti predajní obuvi, ktorá má v súčasnej dobe na Slovensku už vyše 50 predajní.

Spoločnosť CCC Slovakia patrí k najrýchlejšie rastúcej sieti predajní obuvi, ktorá má v súčasnej dobe na Slovensku už vyše 50 predajní. 

Výrobky CCC sú určené pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú a módnu obuv za priaznivú cenu. Aktuálna kolekcia je vždy odrazom najzaujímavejších celosvetových trendov. Široká pozornosť je venovaná kvalitnej koženej obuvi vlastnej značky LASOCKI. Ženy, muži aj deti si v ponuke CCC nájdu modely podľa vlastného vkusu a potrieb či už na formálne príležitosti, alebo voľný čas. Sortiment tovaru CCC dopĺňa veľký výber kabeliek, bižutérie, módnych doplnkov a súčasťou stálej ponuky sú tiež ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.

Viac informácií nájdete na www.ccc.eu

Telefón 032 77 15 300
E-mail 1578.trencin.laugaricio@ccc.eu
Web www.ccc.eu/sk/
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

Posledné dni výpredaja do -60% v CCC! - Využite mega zľavy na vybrané topánky a kabelky! ️Nečakajte – vyberte si módne kúsky so zľavami až do -60%  a začnite nový rok vo veľkom štýle. https://bit.ly/3IhELDc 

Posledné dni výpredaja do -60% v CCC!

Akcia platí od: 18.1.2022 do 31.1.2022

Nadčasová elegancia od CCC! - Nechajte sa očariť čistou dokonalosťou novej limitovanej kolekcie od Gino Rossi Timeless Sense. Vyberte si vkusný minimalizmus, a krásne farebné kombinácie Viac na: https://bit.ly/3G7lh2O

Nadčasová elegancia od CCC!

Akcia platí od: 26.1.2022 do 15.2.2022

Obuv

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť