+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

DATART

Kto sme?

Sme predný maloobchodný predajca so sortimentom zameraným spotrebnú elektroniku. Na českom a slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1990. Našim heslom je 100% spokojných zákazníkov. Navštívte nás v jednej z našich viac ako 100 predajní, alebo nakupujte online z pohodlia domova!

Čo ponúkame?

Okrem veľkých a malých spotrebičov, ktoré vám uľahčia domáce práce, u nás nájdete taktiež elektro pre zábavu, ako je napríklad  PlayStation 5 či kolobežka. Vyberať môžete medzi známymi (Bosch, LG, ETA , Samsung, Whirlpool, AEG ) aj neznámymi značkami. 

K novému výrobku vám radi poskytneme predĺženú záruku až na dobu 5 rokov, pri poruche vám ho bleskovo vymeníme za funkčný. V kamenných predajniach vám na vaše prianie poskytneme tiež ochrannú fóliu na mobilné zariadenie. Naše služby nie sú len na papieri. Sme naozajstný elektrošpecialista.

Budeme sa tešiť na vašu návštevu a prajeme príjemné nákupy.

Telefón 0850 328 278
E-mail www.datart.sk
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

Predajňa DATART otvorená! - Nakúpte si vysnívaný tovar! MAXI výpredaj je v plnom prúde. Predajňa DATART funguje v režime OP (očkovaní, prekonali Covid-19), avšak vyzdvihnutie objednávky je preVŠETKÝCH, ktorí sa preukážu číslom internetovej objednávky. S RÝCHLARTOM máte tovar pripravený na predajni do 30 min. Žiaľ, zákazníci, ktorí nie sú OP, nemôžunakupovať na predajni. Viac o bit.ly/režime_v_predajni_tu.  

Predajňa DATART otvorená!

Akcia platí od: 5.1.2022 do 31.1.2022

Nákupom v DATARTe ušetríte so ŠROTOVNÝM! - Nemíňajte horibilné peniaze so starým neúsporným spotrebičom, ktorý plytvá energiami. Dožičte si nový a energetický úsporný spotrebič a s DATARTom ušetríte až 4x viac! So Šrotovným totiž získate zľavu až 400 € na nový spotrebič, ktorý vám zároveň zníži výdavky za energie. No a okrem toho šetríte aj svoj čas s DOPRAVARTom, pretože vám spotrebič privezú, vynesú aj nainštalujú. No a aby toho nebolo málo, DATART sa postará o ekologickú likvidáciu vyslúžilého spotrebiča, čím budete šetriť aj prírodu.Nakupovať v DATARTe sa oplatí, nezmeškajte bit.ly/výhodné_Šrotovné, trvá do 13. 2. 2022!

Nákupom v DATARTe ušetríte so ŠROTOVNÝM!

Akcia platí od: 25.1.2022 do 13.2.2022

Domácnosť

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť