+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

DATART

Kto sme?

Sme popredný maloobchodný predajca so sortimentom zameraným na spotrebnú elektroniku. Na českom a slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1990. Naše heslo je 100 % spokojných zákazníkov. Navštívte nás v jednej z našich predajní po celom Slovensku alebo nakupujte online z pohodlia domova!

Čo  ponúkame?

Okrem veľkých a malých spotrebičov u nás nájdete aj množstvo ďalších kvalitných produktov od  audio, video cez PC až po rôzne príslušenstvo. V ponuke máme exkluzívne značky, ako Bosch, LG, Apple, ETA, Samsung či AEG.

U nás vás čaká široká ponuka elektra, ale aj skvelé služby. Využiť môžete vyzdvihnutie tovaru v predajni už do 30 minút so službou RÝCHLART alebo Prémiovú dopravu DOPRAVART, s ktorou vaše produkty privezieme, vynesieme a nainštalujeme.

Telefón 0850 328 278
E-mail www.datart.sk
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

V DATARTe vyhráva každý, zotrite si žreb aj vy! - Ak plánujete kupovať nové spotrebiče, určite to teraz neodkladajte na neskôr, máte totiž jedinečnú príležitosť zájsť do DATARTu, nakúpiť akékoľvek elektro v hodnote nad 20 € a získať k nemu parádny stierací žreb! Môžete sa tešiť na rôzne výhry, napríklad na zľavu na nákup elektra, vecné ceny od značky Whirlpool ako práčka, chladnička s mrazničkou či rúra, alebo termosku.A nezabúdajte, výhra sa nachádza na každom žrebe, určite neodídete naprázdno. A ak by ste nemali cestu do DATARTu, môžete nakúpiť aj online na DATART.sk, viac sa však dozviete na bit.ly/_nakup_a_vyhraj!

V DATARTe vyhráva každý, zotrite si žreb aj vy!

Akcia platí od: 30.5.2022 do 10.7.2022

Domácnosť

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť