+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

EXIsport

Umiestnenie obchodu

EXIsport

Sieť športových predajní na Slovensku. Predaj športového oblečenia, obuvi, športových potrieb a odborné poradenstvo pre každého - malých aj veľkých, rekreačných i profesionálnych športovcov. Kompletný sortiment a informácie o aktuálnych akciách sú dostupné na www.exisport.com

Telefón +421 917 712 188
E-mail sk24@ppggroup.eu
Web www.exisport.com
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

Horúca novinka v EXIsporte! - Trail runningová a turistická obuv značky TECNICA s unikátnou možnosťou tepelného tvarovania topánky pre dokonalý komfort a maximálny výkon. Tepelné tvarovanie na mieru za 15 minút priamo v predajni EXIsport. Tak nerobte kompromisy a vyberte si to najlepšie – v EXIsporte.

Horúca novinka v EXIsporte!

Akcia platí od: 3.6.2021 do 30.6.2021

Plážová obuv CROCS a plavky za výhodnejšiu cenu - Nadýchni sa vône leta a vybehni do prírody alebo k vode v trendových modeloch plážovej obuvi značky CROCS z EXIsportu. Využi skvelú dodatočnú zľavu 30% pri kúpe dvoch kusov plaviek a zažiar na pláži či kúpalisku! Akciu môžeš kombinovať na ľubovoľné plavky značiek Arena, Brunotti, Fundango, Authority a Color Kids pre dospelých i deti z ponuky EXIsportu.EXIsport – miesto pre najlepšie letné nákupy.

Plážová obuv CROCS a plavky za výhodnejšiu cenu

Akcia platí od: 15.6.2021 do 30.6.2021

Šport

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť