+421 32 658 53 94

Obchody
a služby

Umiestnenie obchodu

HOUSE

HOUSE je univerzálna módna značka s autentickým a kreatívnym prístupom k trendom, ktorá oslovuje mladých ľudí, ktorí milujú pohodlné oblečenie. Modely kombinujú najnovšie trendy v štýle ulice s vlastným jedinečným štýlom a vytvárajú tak originálne a univerzálne kúsky na každú príležitosť. Značka HOUSE ponúka inšpiratívne a odvážne outfity, výrazné doplnky s odkazom na pop kultúru, trendy zo sociálnych sietí a základné kúsky, ktoré nesmú chýbať v šatníku mladého človeka. Pre House je typické aj denimové oblečenie.

Bližšie informácie o kolekcii, módnych trendoch a novinkách nájdete na www.housebrand.com, facebooku @houseslovakia alebo Instagrame @house_brand.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Telefón 0901 911 143
Poschodie Prízemie
Otváracie hodiny
PO - ZATVORENÉ
ÚT - ZATVORENÉ
ST - ZATVORENÉ
ČT - ZATVORENÉ
PI - ZATVORENÉ
SO - ZATVORENÉ
NE - ZATVORENÉ
Zavrieť
Akcia Práve prebiehajúce akcie

Jesenná kampaň HOUSE je príbehom o emóciách - O generácii Z, ich pocitoch a problémoch. A to všetko s novými trendy kúskami HOUSE na pozadí. Nechýbajú výrazné farby, kárované vzory, kockované košele či klasický basic, ktorý vďaka farebnosti dodáva outfitom výrazný vzhľad. Vyjadri svoju osobnosť prostredníctvom módy a príď si pozrieť novú kolekciu do našej predajne.

Jesenná kampaň HOUSE je príbehom o emóciách

Akcia platí od: 5.10.2022 do 6.11.2022

Móda

© ARSYLINE 2017
Upozornenie
Zavrieť